Welzijn staat bij ons centraal
Zeer ervaren opleiders
Wij leveren maatwerk
Diversiteit in opleidingen en trainers
logo

Radicalisering in verschillende vormen

Steeds vaker worden organisaties geconfronteerd met polarisatie, links- en rechts- activisme, extremisme en/of zelfs terroristische denkbeelden. In een training van 2 dagen (of een workshop van één dag) krijgen de deelnemers zicht op de vormen van radicalisering en achtergronden van religies. Men krijgt verder zicht op mogelijke signalen en tips hoe daar mee om te gaan (preventie).

De training/ workshop is bedoeld voor iedereen die werkt met diverse groepen in de samenleving zoals, buurtcoördinatoren, onderwijzend personeel, verenigingen etc.

Alle trainingen worden op maat van de doelgroep gemaakt, waarbij we uitgaan van het didactische principe van ervaringsleren zodat de dagelijkse praktijk uitgangspunt is voor de training.

Kosten

Prijs op aanvraag of neem contact op met COCON BV. Ons telefoonnummer is: 024 3880261.

Algemeen

COCON verzorgt deze training alleen als ‘In Company’ training. Een intakegesprek maakt altijd deel uit van de training.